Gwarancja

Wszystkie nasze produkty są objęte wieczystą gwarancją. Bezpłatnie naprawiamy wszystkie ukryte wady biżuterii wynikające z winy producenta.
W ramach gwarancji bezpłatnie zmieniamy także rozmiar zwykłych pierścionków bez graweru w przypadku, gdy został on źle dobrany. W przypadku pozostałego asortymentu zmiana rozmiaru jest wykonywana w ramach płatnych napraw pogwarancyjnych (zob. poniżej).

Reklamacji nie podlegają zniszczenia mechaniczne, takie jak zarysowania lub odkształcenia oraz wady wynikające z nieprawidłowego użytkowania biżuterii.

Warunkiem naprawy gwarancyjnej jest dostarczenie biżuterii wraz z dowodem zakupu na nasz adres. Istnieje także możliwość przekazania towaru do jednego z naszych sklepów firmowych po wcześniejszym skontaktowaniu się z nami.

Świadczymy także usługi w zakresie naprawy uszkodzeń biżuterii nieobjętych gwarancją: zmiana rozmiaru, usuwanie zarysowań, przywracanie oryginalnego kształtu, lutowanie itp. W celu uzyskania dokładnych informacji na ten temat prosimy o kontakt z nami.