Galeria

Wprowadzamy nową kategorię w sklepie – Galeria będą tam wszelkie prace wykonywane ręcznie dla Was na zamówienie .

Nowość to kamea ręcznie rzeźbiona w muszli ślimaka morza Śródziemnego , możemy wyrzeźbić dowolny wizerunek .

 

Korona do Parafii Św. Wojciecha

Korona Matki Bożej z Fatimy powstała jako wotum parafian ze Świętego Wojciecha w Koszalinie.  Inspiracją projektu była modlitwa różańcowa , która jest wspaniałym darem człowieka dla ukochanej Matki Boga . Pięć ramion symbolizuje pięć tajemnic różańca , pięć dużych róż z białego złota jest symbolem modlitwy Ojcze Nasz a pięćdziesiąt małych róż wykonanych z różowego złota jest symbolem modlitwy Zdrowaś Maryjo.  Korona w całości została wykonana z 18kt złota (750) . Podstawa korony jest wysadzana brylantami najwyższej jakości osadzonymi w białym złocie. Koronę wieńczy jabłko – symbol władzy królewskiej wysadzane naturalnymi rubinami najwyższej jakości i barwy. Jesteśmy pewni , że poświęcenie parafian , Księdza Proboszcza i naszej firmy spowoduje , że na całą naszą  koszalińską wspólnotę spłyną wielkie łaski za wstawiennictwem Maryi.

Grawerowane zawieszki na różne okazje

zdj5Photo053

Nie każdy wie, że na zwykłej gładkiej zawieszce można wygrawerować prawie wszystko od tradycyjnych napisów po skomplikowane ornamenty, inicjały, zdjęcia osób lub zwierząt .

Z tyłu można umieścić okolicznościowy napis , datę lub dowolny obraz. Można oprawić kamienie .W ofercie mamy bardzo duży wybór zawieszek do grawerowania także na sznurek w stylu Lilou.

zdj1 zdj2 zdj3 zdj4